سه‌شنبه, 2 بهمن 1397
عنوان : بهره مندی صدرصدی خانوارهای ایلام از نعمت گاز طبیعی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ 
ساعت : ۸:۳۷:۵۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل عنوان نمود:

بهره مندی صدرصدی خانوارهای ایلام از نعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام :در پایان سال98 صدرصد خانوارهای شهری و روستایی استان ایلام از نعمت خدادادی گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام: مهندس عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی در استانداری ایلام با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی با عنوان این مطلب گفت: تا کنون گازرسانی به 23 شهر و 355 روستای استان انجام گرفته و 98 درصد خانوارهای شهری و 80 درصد خانوارهای روستایی از نعمت گاز برخوردار گردیده اند.

وی به برنامه های این شرکت در حوزه اقتصاد مقاومتی پرداخت و گفت: این شرکت در سال 97 در تلاش است با گاز رسانی به 3شهر باقیمانده پهله،میمه و توحید با اجرای 55 کیلومتر خط تغذیه و شبکه و نیز گازرسانی به 70 روستا با اجرای 235 کیلومتر خط تغذیه و شبکه نقش اساسی را در توسعه استان داشته باشد.

مدیرعامل در ادامه خاطر نشان کرد و گفت: از کلیه دستگاه های اجرایی تقاضا می شود در جهت کاهش هدر رفت گاز طبیعی ایجاد فرهنگ سازی مناسب و همکاری لازم در بازدید اکیپ های بازرسی و اندازه گیری، وصول مطالبات وپرداخت بدهی معوقه توسط ادارات و مشترکین مختلف صنعتی و تولیدی به عدم توقف پروژه های گازرسانی به دلایل مختلف از قبیل پرداخت های خسارات به اراضی و تأسیسات از سوی اشخاص حقیق و حقوقی با این شرکت همکاری لازم را بعمل آورند.


نمایش تعداد بازدیدها : 173

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0