سه‌شنبه, 2 بهمن 1397
عنوان : حفاظت كاتدی موثرترین روش حفاظتی است كه به طور گسترده در حفاظت از سرمایه های تأسیساتی و خطوط زیرزمینی و حفظ و نگهداری اموال عمومی مورد استفاده قرار می گیرد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ 
ساعت : ۱۴:۴۹:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام :

حفاظت کاتدی موثرترین روش حفاظتی است که به طور گسترده در حفاظت از سرمایه های تأسیساتی و خطوط زیرزمینی و حفظ و نگهداری اموال عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با بیان اینکه حفاظت کاتدی موثرترین روش حفاظتی است که به طور گسترده در حفاظت از خوردگی لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد،گفت : یکی از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان ایلام، استقرار کمیته مدیریت خوردگی، پیاده سازی مدیریت خوردگی و احیاء آن است که در سال جاری آنرا عملیاتی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی در نشست تخصصی اعضای کمیته خوردگی ضمن بیان مطلب فوق، افزود: استان ایلام از لحاظ جغرافیایی و دارا بودن مناطق صعب العبور از شرایط ویژه و بخصوصی برخوردار بوده و به همین دلیل اجرای پروژه های گازرسانی در این استان با دشوارهایی خاص خود روبروست.

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت : کمیته خوردگی یکی از مهمترین کمیته های تخصصی در سطح شرکت ملی گاز است که وظیفه تدوین استانداردهای مربوط به برق و حاظت کاندیک و خوردگی را بعهده دارد و خروجی این کمیته می تواند به استمرار خدمات شرکت گاز استان ایلام کمک کند.

وی در ادامه اظهار داشت : تا پایان سال گذشته تعداد ایستگاههای حفاظت کاتدی(CPS ) در سطح استان 8 مورد بود که با تلاش و پیگیری همکاران شرکت گاز استان ایلام و با هدف جلوگیری از خوردگی خطوط فولادی امسال به 21 ایستگاه افزایش یافته است.

شمس اللهی تصریح کرد: در استان ایلام حدود 3886 کیلومتر شبکه های گازرسانی وجود دارد که 544 کیلومتر آن فلزی بوده که شامل 14 درصد از کل شبکه استان است که این امر حساسیت وظایف این کمیته را آشکار می کند.

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام به اهداف مد نظر شرکت در زمینه وظایف کمیته خوردگی اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان ایلام استقرار کمیته خوردگی، پیاده سازی نظام مدیریت خوردگی است که در سال جاری آنرا عملیاتی خواهد کرد.نمایش تعداد بازدیدها : 172

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0