سه‌شنبه, 2 بهمن 1397
عنوان : بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 18 روستا و7 واحد صنعتی استان ایلام
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ 
ساعت : ۱۴:۳۶:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در هفته دولت اتفاق می افتد:

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 18 روستا و7  واحد صنعتی استان ایلام

مدیرعامل شرکت گاز استان از اتمام عملیات گازرسانی به 12 روستا در استان خبر داد و گفت : در هفته دولت مشعل گاز این روستاها در شهرستانهای ایلام و دهلران روشن خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام : مهندس عباس شمس اللهی گفت : در هفته دولت شاهد بهره برداری از گاز روستاهای چنان ، پارده ،گل سیری ، تم تم آب، حاضرمیل، سنگر نادر، دول منیری، مازعبدعلی بالا و پایین، سلمان اباد، سرکمر، شهرک وحدت در شهرستانهای ایلام و دهلران خواهیم بود که حدودا 1000 خانوار در بخش روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
وی همچنین با اعلام مطلب فوق افزود: از آغاز عملیات گازرسانی به 6 روستای موسی، تلخاب، چنار جافری، خوش قدم، شهرک جابر بالا و پایین،ماربره  در شهرستانهای بدره و مهران با پوشش حدودا 200 خانوار در بخش روستایی خبر داد.
مدیرعامل شرکت گاز استان در ادامه از افتتاح گازرسانی به صنایع استان در هفته دولت اشاره کرد و گفت: در راستای توسعه گازرسانی در استان به خصوص در بخش صنعتی شاهد بهره برداری از منطقه ویژه مهران ، کارخانه آسفالت  شهرداری ایوان، کارخانه آسفالت خرداد راه شهرستان چرداول، شهرک صنعتی بدره، شهرک صنعتی مهران، کارخانه آجر ایلام سفال سرابله و کارخانه گچ ماربره از توابع  شهرستان مهران خواهیم بود.


مهندس عباس شمس اللهی با اشاره به اینکه با بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای فوق ضریب نفوذ برخورداری از گاز طبیعی در بخش روستایی به 81 درصد خواهد رسید، گفت: اعتبار کلی پروژه های فوق الذکر مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان         می باشد.

مدیرعامل در پایان به بخش مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و گفت: شرکت گاز استان ایلام در بخش مسئولیت های اجتماعی مبادرت به آسفالت روستاهای بخش سیوان به طول 14 هزار متر نمودند که در هفته دولت سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت


نمایش تعداد بازدیدها : 178

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0