سه‌شنبه, 2 بهمن 1397
عنوان : بهره برداری از عملیات گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی مهران
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ 
ساعت : ۱۳:۱۱:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در پنجمین روز هفته دولت اتفاق افتاد:

بهره برداری از عملیات گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی مهران

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام : مدیرعامل شرکت گاز استان در مراسمی که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندار شهرستان مهران و جمعی از مسئولان برگزار شد؛ ضمن تبریک هفته دولت در ابتدا به تشریح وضعیت گازرسانی در شهرستان مهران پرداخت و گفت: تا کنون در مجموع 364 کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع اجرا ، 6120 انشعاب نصب  و بیش از 7500 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که شامل 100 درصد جمعیت شهری و 99 درصد جمعیت روستایی شهرستان مهران می باشد.

عباس شمس اللهی به  بهره برداری از عملیات گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی مهران اشاره کرد و گفت : امروز شاهد بهره برداری از عملیات گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی مهران  با 13 کیلومتر خط تغذیه و نصب یک ایستگاه TBS  با اعتبار بالغ بر 35 میلیارد ریال هستیم.

در ادامه مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به افتتاح گازرسانی به شهرک صنعتی مهران با 140 متر شبکه توزیع ، نصب یک ایستگاه TBS و با هزینه 5 میلیارد ریال اشاره کرد.

همچنین طی مراسم دیگری سرپرست امور مهندسی و اجرای طرحهای شرکت گاز استان ایلام با حضور فرماندار شهرستان مهران و جمعی از مسئولین مشعل گاز کارخانه گچ ایلام صالح بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران با اجرای بیش از 7 کیلومتر شبکه ، نصب یک ایستگاه TBS و با هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال روشن شد.

در پایان مراسم معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندار شهرستان مهران و مدیر منطقه ویژه اقتصادی مهران از تلاش و کوشش مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز استان ایلام تقدیر و تشکر بعمل آوردند.


نمایش تعداد بازدیدها : 196

بازگشت           چاپ چاپ         
 

سال حمایت از کالای ایرانی

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0